Kariéra

Pracovník obchodního oddělení

Jste komunikativní a baví Vás hledat potencionální obchodní partnery? Je uzavírání obchodu vaše parketa? Ovládáte anglický, případně německý jazyk a dokážete ho využít na obchodní úrovni? Máte řidičské oprávnění sk. B a jste ochotný vyjíždět za zákazníkem? Potom hledáme právě Vás!

K posílení našeho týmu, hledáme správného kolegu či kolegyni na pozici:

 

Pracovníka obchodního oddělení

 

Pracovní náplň

Hlavní náplní práce je vyhledat obchodní příležitosti a zrealizovat obchod. Zpracovávat poptávky a cenové nabídky v informačním softwaru. Kontrola plnění zakázek dle objednávek, aktivní komunikace se zákazníky i s kolegy.

 

Požadavky a předpoklady

Důležité jsou schopnosti vyjednávání a uzavírání obchodů. Očekáváme znalost B2B procesů v oblasti strojírenské zakázkové výroby. Zkušenosti s aktivním prodejem do zahraničí výhodou. Požadujeme znalost aktivní komunikace v anglickém případně německém jazyce slovem i písmem. Práce na PC v MS office a informačním softwaru Helios.

Do našeho týmu hledáme správného a přirozeného obchodníka, osobu, co se nebojí učit novým věcem. Velmi důležitá je týmová spolupráce.

 

Nabízíme:

Zázemí menší ryze české společnosti s dlouholetou tradicí. Přátelské pracovní prostředí. Vzdělávací kurzy, služební notebook a mobilní telefon. K dovolené 20 dní přidáváme dalších 5 navíc. Stravenky v hodnotě 150,- Kč plně hrazené firmou. Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis, včetně průvodního dopisu.

Další pozice

Svářeč TiG/MAG (CO2)

Co vás čeká: svařování výrobků dle požadavků a dokumentace manipulace s materiálem samokontrola a měření konzultace postupů s technologem, spolupráce s přípravářem Jaké znalosti a

Více

Programátor CNC strojů

Co vás čeká: programování CNC strojů úzká spolupráce s výrobou určování technologických procesů a optimalizace časů zpracování pro daný výrobek Jaké znalosti a dovednosti byste

Více

Řidič / pracovník kovovýroby

Co vás čeká: rozvoz zakázek k zákazníkům ruční opracování kovových výrobků příprava expedice k zákazníkům Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: řidičský průkaz min.

Více

Pracovník kovovýroby

Co vás čeká: Ruční opracování kovových výrobků a příprava expedice k zákazníkům. broušení vrtání závitování čištění balení a expedice Jaké znalosti a dovednosti byste měli

Více